Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego to długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień. Po dziesięciu miesiącach nauki uczniowie mogą rozpocząć upragnione wakacje i aż do września nie myśleć o powrocie do szkolnych ławek. Kiedy na dworze robi się ciepło, a dni stają się coraz dłuższe każdy chciałby zapomnieć o książkach i cieszyć się wolnym.

23 czerwca 2017 roku o godzinie 11:00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w naszej szkole. Podczas uroczystości nie zabrakło nagród dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce, wysoką frekwencją oraz szczególnymi osiągnięciami na rzecz klasy i szkoły. Dyrekcja szkoły oraz każdy z nauczycieli otrzymali kwiaty w podziękowaniu za ciężką pracę. Na zakończenie wystąpili uczniowie szkolnego kółka artystyczno-teatralnego z przedstawieniem w języku angielskim „Snow White” .

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy miłych, udanych wakacji!