Niech żyje bal

Tradycyjnie w ostatnią sobotę ferii zimowych odbyła się w Naszych Szkołach studniówka pięknie udokumentowana na portalu mylomza. Warto jednak dodać, że pięknego Poloneza przygotował z młodzieżą pan Paweł Gałczyk. Słowa podziękowania należy skierować także do Wychowawców klas maturalnych i młodzieży -Było pięknie- kolejne roczniki mają wzór do naśladowania.

Piękne chwile na studniówce w Akademickich Szkołach Ponadgimnazjalnych
Uczniowie Akademickiej Szkoły Ponadgimnazjalnej oraz Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łomży bawili się wczoraj na swojej studniówce. Było stylowo i elegancko, a dobra zabawa trwała, póki starczyło sił do tańca. Od dzisiaj zaczynają już się mocno uczyć. Matura już za niespełna sto dni!
W balu maturalnym w Akademickich Szkołach Ponadgimnazjalnych działających przy Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży uczestniczyło ponad 100 osób: dyrekcja, nauczyciele, rodzice, zaproszeni goście oraz uczniowie z trzech klas maturalnych.
Po oficjalnych wystąpieniach i przemówieniach, tegoroczni maturzyści z serca podziękowali swoim wychowawcom, dbającym o ich rozwój przez ostatnie trzy lub cztery lata. Klasa IIIA ALO dziękowała wychowawczyni Agnieszce Tchórzewskiej, IIIB ALO Wojciechowi Żelechowskiemu, a klasa IV ASP – Stanisławowi Borawskiemu.
Otwarcie studniówki przez dyrektor szkoły Bożenę Święszkowską zakończyło się tradycyjnym Polonezem.
Wszyscy doskonale się bawili, o co zadbał zespół DJ Krystian Sienkiewicz, a dodatkową atrakcją sobotniej nocy był wspaniały tort.