100 dni przed maturą

Zgodnie z tradycją, na sto dni przed maturą, odbył się w naszej szkole bal. 2 lutego w auli profesora Wróbla, na te okazję pięknie udekorowanej 40 par- uczniów klasy IV ASP oraz III a i IIIB AlO zatańczyło poloneza przygotowywanego pod okiem panów: Pawła Gałczyka. Kamila Karpika i Radka Kowalczyka. Pani dyrektor Bożena Święszkowska przypominała kilka razy uczniowskie porzekadło  związane  z maturą , więc wszyscy bawili się znakomicie, bo przecież „jaka studniówka ,taka matura”.Wszystko udało się znakomicie dzięki zaangażowaniu wychowawczyń klas maturalnych:Beaty Jabłonowskiej,Małgorzaty Rosińskiej i Agnieszki Czarneckiej wspieranych mocno prze swoich wychowanków :Klaudię Wyrzykowską, Oliwię Lipkę, Mikołaja Miłaszewskiego, Arka Zielińskiego i Kacpra Olszewskiego. Doskonale wypadli też nasi maturzyści,który wyglądali i zachowywali się pięknie. Dziękujemy.